Dikkat EksikliÄŸi ve Hiperaktivite BozukluÄŸu

Sorumsuz, tembel, kararsız  vb bir sürü ÅŸey olduÄŸumu biliyordum ama ‘bozuk’ olduÄŸumu bilmiyordum; onu da Alphan Manas’ın yazısından öğrendim. Öğrendim de üzüldüm mü? Yok canım; bilakis sevindirici geldi. Lütfen siz de okuyun:

http://www.alphanmanas.com/?p=2160

Yaratıcı Ofis Hareketi: YOH Artık!

Hayatımızın anlamı denebilecek kadar çok vakit ayırdığımız işimizi yaparken kullandığımız, evimizin herhangi bir bölümünden daha çok vakit geçirdiğimiz yer neresi? Tabi ki ofisler. Peki ofislerimize bakıldığında/baktığımızda bunu anlayabiliyor muyuz? O değeri ofisimize vermiş miyiz? Yeteri kadar teknolojik, yeteri kadar geleneksel, yeteri kadar ciddi, yeteri kadar samimi, yeteri kadar yardımcı, yeteri kadar teşvik eden .. bir ofisimiz var mı?

Yaratıcı Ofis Hareketi ile ofislerimize dikkat çekmeyi planlıyorum. Ofislerde mobilya seçimi, aydınlatma, havalandırma ve bunu gibi çevresel koşulların yanı sıra, ofislerde insan ilişkileri, ofis ergonomisi ve sağlık, yaratıcı ortamlar, verimli toplantılar için gerekli şartları da masaya yatıracağım.

Sloganımız ÅŸu: ‘YOH artık!’

YOH Artık çalışmalarımızdan ilki yaratıcı ofis ortamlarının fotoÄŸraflarını paylaÅŸan bir site olan www.ofisgaleri.com ‘u yayına açtık. Lütfen siteyi dolaşın ve beÄŸendiÄŸiniz ofisler olursa bizimle paylaşın.

YOH Artık çalışmalarımızı takip edin!